Teklas’ta Kariyer

Çalışanlarımıza yatırımı sürekli kılıp onlar için mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmayı amaçlıyoruz. Açık iletişime inanan, herkesi dinleyen, tüm fikir ve eleştirileri önemseyen bir anlayışı benimsiyoruz.
Teklas’ın “Competent in Global Competition” anlayışına, küresel alanda Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.

Teklas’ta Staj

Yaz aylarında 12 hafta boyunca, birlikte hedefler koyabileceğiniz Teklas liderleriyle gerçek bir işletme projesi üzerinde çalışın ve performansınızı Teklas yetkinliklerine göre ölçme şansına sahip olun.

Aday Mühendislik Programı

Teklas Aday Mühendislik Programı, üniversitelerin mühendislik bölümlerinde okuyan son sınıf veya yüksek lisans öğrencilerinin Teklas’ta yetiştirilmesine ve kariyer gelişimlerine katkıda bulunmasına yönelik bir programdır. Aday Mühendislik için başvurular her yıl ağustos ve ocak aylarında kabul edilmektedir.
Aday Mühendislik programına iletilen başvurular Teklas’ın faaliyet alanları ve istihdam ihtiyaçları göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir.

İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecinde amacımız, Teklas’ın vizyon, misyon ve değerlerini benimseyen, birlikte katma değer yaratabileceğimiz yetkinliğe sahip takım arkadaşlarını aramıza katmaktır.

Teklas İnsan Kaynakları’nın hedefleri

  • Müşteri beklentileri ve rekabetçi piyasa şartlarına uygun olarak, alanında en yetkin çalışanları şirkete kazandırmak,
  • Doğru işe doğru insan stratejisini uygulamak,
  • Çalışanların başarılarının farkına vararak, çalışanları bu başarılara göre ödüllendirmek ve motivasyonlarını artırmaktır.

Öğrenciler ve Yeni Mezunlar

Profesyoneller